خبر گزاری مهر
رونمایی از کتاب «دستورالعمل واکسیناسیون بالغین»
کتاب اصول دستورالعمل واکسیناسیون بالغین به همت گروه عفونی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همکاران گروه داخلی همین دانشگاه که ارتباط زیادی با این بیماران دارند، تألیف و رونمایی شد.
 پنج شنبه ١٠ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مرکز تحقیقات ایدز ایران
بازدید مشاور بین المللی سازمان جهانی بهداشت از مرکز تحقیقات ایدز ایران
در روز پنجشنبه خانم دکتر پریسیلیا آناستاسیا از مرکز تحقیقات ایدز ایران، آزمایشگاه مرکزتحقیقات ایدز ایران، باشگاه یاران مثبت تهران و مرکز مشاوره بیماری‌های رفتاری بیمارستان امام خمینی بازدید به عمل آوردند.
 پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
ایرنا
خبری خوب در باره ایدز
رئیس مرکز تحقیقات ایدز ایران با تاکید بر ضرورت جلوگیری از گسترش بیماری ایدز از طریق آگاهی بخشی فراگیر به خانواده ها درباره این بیماری، گفت: بیماران اچ آی وی مثبت با اجرای یک سری راهکارها و تدابیر می توانند ازدواج کنند و فرزند سالم به دنیا آورند. ایدز یک بیماری ویروسی است که یک دوره بسیار کند دارد، با درمان قابل کنترل است و اگر فرد به موقع مراجعه کند، بیماری کشنده نیست.
 شنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مرکز تحقيقات ايدز
کارگاه طراحي و روش شناسي مطالعات پزشکي
مرکز تحقيقات ايدز وابسته به دانشگاه علوم پزشکي تهران در نظر دارد طي بهار 1396 کارگاهي تخصصي با تمرکز بر طراحي مطالعات باليني و متدولوژي تحقيق برگزار نمايد. این کارگاه در تاریخ 17 فروردینماه آغاز گردیده و بمدت 10 هفته ادامه خواهد داشت. جلسات در روزهای پنجشنبه هر هفته و بمدت 3 ساعت برگزار خواهد شد.
 دوشنبه ١٤ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ایسنا
چرا برخی پزشکان، مبتلایان ایدز را درمان نمی‌کنند؟
عضو کمیته کشوری ایدز ضمن تاکید بر لزوم افزایش آگاهی جامعه و همچنین پزشکان به منظور چگونگی برخورد با بیماران مبتلا به ایدز، دلایل پذیرفته نشدن جراحی این بیماران از سوی برخی پزشکان را توضیح داد. دکتر مینو محرز در گفت وگو با ایسنا، در این خصوص اظهار کرد: ما هنوز هم شاهد هستیم که برخی پزشکان، از درمان بیماران اچ آی وی سرباز می‌زنند و ممکن است به علت ترس از مبتلا شدن آنها را جراحی نکنند. چون همچنان، میزان آگاهی در این خصوص، حتی در گروه پزشکی و تخصصی بالا نیست.
 شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>